środa, 8 grudnia

Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w pobliżu zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się dokładnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat wybierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. zajazd Olsztyn oferuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Wśród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innej wybarwieniach. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można wobec tego przebywać w nich osobiście, z osobą bliską albo z całą rodziną. Dużym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Goście mogą również skorzystać z nieodpłatnego dostępu do sieci.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które planują zwiedzić pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez kłopotu. To również doskonały powód do zaplanowania tutaj podróży służbowej, bo po roboczym dniu pracy można odpoczywać na łonie natury. Jeżeli turysta nie chce się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Szczegóły każdego przyjazdu ustalane są na podstawie indywidualnych przesłanek. Lokalizacja obok zamku Olsztyn to świetna opcja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz również na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd z pracy, przyszykowanie urodzin albo zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To także doskonałe miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania biznesowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i przeczytać na witrynie najważniejsze informacje, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, ciesząc się czarem wskazanego obiektu.