środa, 8 grudnia

Wszechstronna diagnostyka kardiologów w Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń oraz nieprawidłowości w zakresie układu krążenia i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca właściwe badania, a później wdraża leczenie. Wykwalifikowani kardiolodzy do chorych ukierunkowani są indywidualnie, co ma wpływ na uzyskanie lepszych efektów.

Zabiegi proponowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz terapię schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka lekarska obejmuje: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający kompetencje eksperci, posiadający wprawę w leczeniu najmłodszych, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do ekspertów trzeba się zgłosić, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Używanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego motywują do leczenia się w tym miejscu. Zwłaszcza, że chorzy mogą powrócić prędko do zdrowia, jak i do wcześniejszej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest systematycznie sprawdzany i kiedy to konieczne, aktualizowany. Lekarze do wszystkich pacjentów podchodzą indywidualnie i to budzi ufność.