sobota, 18 września

Sprzęt oraz akcesoria przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA

Sprzęt oraz akcesoria przydatne w nurkowaniu od marki TUSA można nabywać w sklepie www rodzimego dystrybutora. TUSA to pionier takich produktów jak maska do freedivingu, rozpoznawalny z idealnie przygotowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrywać można się między innymi w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty albo komputery nurkowe. Znaczy to, że można kupić na równi sprzęt standardowy dla początkujących, jak i w większym stopniu rozwinięte pod względem technologicznym wyroby, dla nurków z doświadczeniem.

TUSA znana jest od pierwszych chwil działalności z zastosowania optymalnych technologii w nurkowaniu z fajką. Imponującej jakości sprzęt nurkowy wyprodukowany jest zgodnie z standardami ISO 9001. Szczególnie rozpoznawalnym wyrobem firmy, oferowanym również w tym sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Taka technika wygeneruje idealny napęd z przodu i gwarantuje szybką reakcję na każdy ruch nurka.

Innowacyjny generator „wirów” zmniejsza napór wody, przez ruch płetwy występujący w klasycznych wygładzonych ostrzach. Opłaca się też przyjrzeć się nowościom, jeśli kogokolwiek interesują najnowsze osiągnięcia. Dla konsumentów, jacy zainteresują się produktami w obniżonej kwocie udostępnione są z kolei promocje. W sklepie mogą zaopatrzyć się równocześnie klienci indywidualni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy z asortymentem sportowym, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zaplanują rozpocząć własną przygodę z nurkowaniem albo snorkelingiem.

Sprzęt i akcesoria do nurkowania dostępne są w ogromnej ilości, wobec czego podzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Produkty w konkretnych podkategoriach szczegółowo opisano, a jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania co do asortymentu, to może je zadawać sprzedawcom. W dodatku, można także dowiadywać się z witryny o nowościach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.