wtorek, 7 grudnia

Profesjonalny sprzęt oraz gadżety do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta oferuje niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona. Szeroka propozycja produktowa obejmuje między innymi badminton polska, czyli produkty sprawdzone i z certyfikatem. Rozpoznawalnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Inna, autorska technika to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika która odpowiada za przede wszystkim za uzyskanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

System Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzenia, jaka powstała w wyniku spadania na boisko, transeferując kolejne ruchy. Nic dziwnego, że tak nowatorskie rozwiązania doceniane są przez sportowców z całego świata, a marka odpowiada za sponsorowanie licznych znaczących eventów w sporcie. Oszacowano, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym rodzimego sprzedawcy asortyment jest obszerny i z tego powodu jest rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych kategoriach udostępniono bestsellery oraz nowości, co pozwoli szybciej rozeznać się w promocjach oraz najnowszych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo, odnajdzie gadżety dobrane do własnych umiejętności i stylu gry. Jeśli natomiast ktoś nie wie, na co się zdecydować, to może korzystać z podpowiedzi sprzedawców.

Wówczas nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, iż dokonuje nieodpowiedniego zakupu. Na stronie można nie tylko robić zakupy, ale dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma ogromne znaczenie.