środa, 8 grudnia

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerem telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W apartamencie można doskonale spędzać czas wolny lub delegację.

Główne walory, motywujące do tego, aby rezerwować tutaj miejsce to: modernizm, komfort, pełne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, możliwość wynajmowania o każdej porze roku a także konkurencyjna cena.

Takie plusy składają się na to, że opcja zamieszkania jest atrakcyjna. Większe mieszkanie zmieści osiem osób. Powierzchnia mieszkania to 108 m2. Sporym atutem jest taras. Jego powierzchnia to 56 metrów kwadratowych. W apartamencie jest dostępne darmowe WiFi, na co dużo turystów zwraca uwagę. Sprawna klimatyzacja potęguje komfort. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwoli swobodnie gotować i czuć się jak we własnym domu.

Doskonałe wrażenie robi na dodatek nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych za dobę, co jest korzystne, uwzględniając standard mieszkania. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można też skorzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile bezpośrednio tak jak zamierzano i nie czuć się skrępowanym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i pensjonatach jest to zagwarantowane. Mieszkanie rezerwuje się w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami także nie jest utrudniony. Apartament z 3 sypialniami przeznaczony jest osobom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym. I to uzyskają.